Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

COACHING

Aleksandra Hałys

Coach, HR – specjalistka

Jednym zdaniem o mnie – prawnik z wykształcenia, HR-owiec z pasji oraz Coach z potrzeby serca J Jestem absolwentką podyplomowych studiów z zarządzania zasobami ludzkimi, Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Krakowie oraz Akademii Profesjonalnego Mediatora.

Od prawie 10 lat pracuję w obszarze HR, zarówno w biznesie, jak i w sektorze publicznym. Szczególnie bliski jest mi temat komunikacji, zwłaszcza w nurcie NVC (Porozumienie bez Przemocy) oraz kształtowania świadomych, autentycznych relacji w oparciu o empatię i poszanowanie potrzeb każdej ze stron.  

Coaching jest dla mnie towarzyszeniem drugiej osobie na drodze do życia pełniejszego, zgodnego z jej wartościami i potrzebami, a wszystko to w atmosferze empatii, zaufania i ciekawości.

Jako coach wspieram klientów – zarówno w obszarze zawodowym, jak i w relacjach z bliskimi czy z samym sobą – w odkrywaniu wewnętrznego potencjału, wzmacnianiu motywacji do działania oraz w skutecznym radzeniu sobie z trudnościami, które ich ograniczają.

Prywatnie jestem zapaloną góroholiczką oraz miłośniczką długodystansowych trekkingów w otoczeniu natury.

Ukończyłam również 8-tygodniowy kurs MBSR (redukcja stresu metodą Mindfulness), dzięki któremu częścią mojego życia stała się praktyka medytacji, uważności oraz wdzięczności.

Kontakt

OFERTA

oferta ODpłatna

sesja coachingowa – 120 zł/ do 60 minut