Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

COACHING

Ewa Kołecka

Coach

Jestem Life coachem, absolwentką wrocławskiej Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego. Ukończyłam także kilkanaście programów rozwojowych na międzynarodowej platformie edukacyjnej Mindvalley.
 
W pracy z Klientem objęłam perspektywę psychologii pozytywnej, której jestem entuzjastką z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że kiedy lata temu doświadczyłam traumatycznych wydarzeń, intuicyjnie sięgałam po różne narzędzia tej dyscypliny. Dzięki czemu, nie tylko przetrwałam bolesną codzienność, ale odnalazłam swoją ścieżkę rozwoju osobistego, która z czasem stała się budulcem mojej nowej profesji. A po drugie, psychologia pozytywna skupiając swoją uwagę na ludzkich zasobach, potencjałach, talentach, dobrostanie jest naturalnym dopełnieniem coachingu, który z założenia jest doświadczaniem wzrostu i poprawy jakości życia we wszystkich jego obszarach.
 
Moją zawodową uwagę kieruję, między innymi do tych osób, które niedawno doświadczyły kryzysu: prywatnego lub zawodowego i potrzebują wsparcia w rozpoznaniu nowej rzeczywistości. Wskazuję, jakie pierwsze kroki mogą podjąć, aby nadać sens bolesnym wydarzeniom, a z czasem i, z o wiele bogatszej perspektywy, cieszyć się życiem na nowo i świadomie.
 
W obszarze moich najnowszych zainteresowań zawodowych znajdują się MĘŻCZYŹNI: ich perspektywa na życie we współczesnym świecie (potrzeby, wyzwania), oraz ich potencjał w budowie szczęśliwych związków i rodzin.
 
Prywatnie jestem mamą nastolatki, która niemal codziennie otwiera przede mną nowe obszary rodzicielstwa. Mam też dwa psy Charliego i Chaplina, które regularnie dbają o moją kondycję oraz są namacalnym dowodem na istnienie miłości bezwarunkowej. Czas wolny spędzam na spotkaniach z przyjaciółmi przy winie i grach planszowych, śledzeniu rozgrywek męskiego tenisa albo serialach ;-).
 
Serdecznie zapraszam https://ewakolecka.pl/

OFERTA

oferta ODpłatna

sesja coachingowa – 120 zł/ do 60 minut