Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

OD ZADAŃ SPECJALNYCH

Joanna Bailey

Trener personalny, coach.

Certyfikowany Coach kobiet w ciąży i po porodzie (Pregnancy and Postpartum Athleticism Certified Coach), Trener Personalnym, Instruktor Stretchingu oraz Jogi dla dzieci. 
 
Prywatnie — żona Brytyjczyka, mama dwójki maluchów i pani domu. Pasjonatka sportu i szycia. Zwykle nie ma dla niej rzeczy niemożliwych — tego nauczył ją sport. 
 
Brała udział w wielu zawodach biegowych, rowerowych i triathlonowych. Uwielbia również zupełnie inne formy aktywności, takie jak joga (zwłaszcza Ashtanga), stretching czy po prostu spacery wśród natury. Ma mnóstwo energii, którą szybko zarażam innych.
 
Stworzyła Herjoy.pl jako wizję „jej przyjemności”. Tej przyjemności, która wypływa z treningu. Prowadzi zajęcia dedykowane kobietom w ciąży i po ciąży – nie tylko tych świeżych mam które niedawno rodziły, ale także tych co gdzieś po drodze wychowywania dzieci zapomniały o sobie i swoim ciele, a teraz chcą o siebie zadbać pod okiem fachowca.
 
Prowadzi też zajęcia jogi dla seniorów.