Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

PSYCHOLOGIA

Joanna Godziejewska Matuszczak

Psycholog, terapeuta

Prywatnie mama, żona, opiekunka dwóch psów, zakochana w przyrodzie, regularnie korzystająca z kąpieli leśnych. Psycholog, terapeuta na co dzień wspierający osoby dorosłe, młodzież i dzieci w swojej Pracowni Psychoterapeutycznej. Jej specjalna umiejetność to… zarządzanie chaosem.

Zawodowo zajmuje się pomocą innym, w tym również rodzinom w odnalezieniu się w ich własnych, unikalnych systemach. Promuje rodzicielstwo bliskości z uwzględnieniem granic i potrzeb zarówno dzieci jak i rodziców. Szczególnie zainteresowana jest obszarem relacyjności nie tylko człowieka z innymi, ale tez z samym sobą. Promuje holistyczne podejście do człowieka, uwzględniając m.in. takie aspekty jak: system, w którym żyje, kontekst życiowy, relacje na poziomie ciała i umysłu.

Współpracowała z fundacją wspierającą weteranów wojennych oraz ich rodziny. Nadal pracuje terapeutycznie z osobami ze specyficznych grup zawodowych – szczególnie narażonych na działanie stresu (służby mundurowe). Prowadzi wykłady oraz warsztaty dla osób w różnym wieku zainteresowanych poprawą komfortu psychicznego w życiu codziennym. Występuje w roli eksperta w tematycznych audycjach radiowych w Radio Zachód. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. Psychologia to jej zawód i pasja.

Kontakt

oferta