Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

COACHING

Karolina Rudnicka

Coach i HR Specjalistka

Z wykształcenia psycholog i coach, z zawodu HR-owiec. Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Krakowie.

Od lat związana z międzynarodową organizacją, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera pracowników w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Jako coach pracuje z kobietami i mężczyznami na różnych etapach ich życia osobistego oraz zawodowego wspierając ich w osiągnięciu równowagi pomiędzy rodziną, pracą oraz czasem dla siebie.

Kieruje się myślą, iż sama zmiana podejścia może stanowić połowę sukcesu, a wsłuchanie się we własne emocje i wartości być wielkim krokiem na drodze nawet małych zmian.

Przyglądając się własnym doświadczeniom towarzyszy innym w podejmowaniu niełatwych decyzji i mierzeniu się z tym co nie zostało zaplanowane.

Prywatnie mama 3-latki, której nie są obce wyzwania związane z godzeniem kilku ról na raz. Miłośniczka jezior i wieczorów spędzanych przy ognisku. Zimą wielka fanka jazdy na snowboardzie, a latem rowerów górskich.

Kontakt

oferta

OFERTA ODPŁATNA

  sesja coachingowa – 120 zł/ do 60 minut