Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

Od Zadań Specjalnych

Marcelina Kochana

Położna, instruktorka jogi

Przede Wszystkim i ponad wszystko Mama wspaniałego synka, Leo :). Macierzyństwo nauczyło mnie najwięcej o życiu i o sobie samej. Czasami jest głównym powodem łez i frustracji a zarazem motywuje, inspiruje i dodaje mi skrzydeł.

Mgr Położnictwa z 9 letnim stażem i z szerokim doświadczeniem na sali porodowej oraz poporodowej w Irlandii. Pracowałam na oddziałach dla kobiet w ciąży wysokiego ryzyka oraz jako położna środowiskowa. Moja rola opiekuna klinicznego na uniwersytecie w Dublinie otworzyła mi drogę do świata akademickiego. Moje naukowe zainteresowania to: połóg, joga w ciąży, karmienie piersią, edukacja okołoporodowa oraz nauka w warunkach symulacji medycznej.

Instruktorka jogi okołoporodowej. Moja personalna praktyka jogi dała mi przyzwolenie na odczuwanie wszystkich emocji, wzmocniła moje ciało i nauczyła akceptować oraz doceniać, oddychać i żyć pełnym sercem, tu i teraz. Zawodowo, jest to narzędzie, które służy kobietom słuchać ich własnego ciała a zarazem pomaga uwierzyć w ich siłę i moc.

Kocham góry. Wszystkie, małe i wysokie.
“Kiedyś ktoś mnie zapytał: Dlaczego chodzisz po górach?
Odpowiedziałem, że ludzi można podzielić na dwa rodzaje: na tych, którym nie trzeba tej pasji tłumaczyć i na tych, którym się jej nie wytłumaczy”- Piotr Pustelnik.

kochana.yoga@gmail.com