Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

DORADZTWO ZAWODOWE

Marta Sosińska

Trener Biznesu,
doradca zawodowy

Trener Binzesu, Ekspert HR w firmie ProUp Solutions. Sp. z o.o.

Od 13 lat jestem związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacjach. Specjalizuję się w przygotowywaniu autorskich programów wspierających rozwój kompetencji osobistych, liderskich w firmie ProUp Solutions. Oprócz tego wspieram klientów indywidualnych jako doradca zawodowy w poszukiwaniu najlepszej dla nich ścieżki zawodowej.

Jestem absolwentką podyplomowych studiów z zarządzania zasobami ludzkimi, ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachów Grupy SET. Zdobyłam certyfikację Wszechnicy Jagiellońskiej, zdobywając tytuł Facylitatora Biznesu.

Jest Certyfikowanym Trenerem FRIS, który umożliwia diagnozę własnego stylu myślenia i działania. Ponadto jestem certyfikowanym trenerem narzędzia Reiss Motivation Profile badającego wewnętrzną motywację do działania.

Prywatnie ciekawa świata podróżniczka, lubiąca nieodkryte szlaki i dalekie wyprawy, połączone z górskimi trekkingami w survivalowym klimacie.