Męska sprawa Edycja II

💣MĘSKA SPRAWA 💣

Już w LISTOPADZIE rusza DRUGA EDYCJA PROJEKTU, który UWAGA 🔎 DEDYKUJEMY WYŁACZNIE MĘŻCZYZNOM

💁‍♂️ Dla kogo

Projekt „MĘSKA SPRAWA” skierowany jest do 8 mężczyzn, którzy mierzą się lub będą mierzyć z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą partnerstwo, rodzicielstwo czy godzenie życia prywatnego z pracą.

Wyzwania te dotyczyć mogą zarówno obszaru relacji z partnerką lub dziećmi, równowagi między życiem zawodowym a życiem rodzinnym czy też perspektywy osobistej, związanej z tożsamością i rolą mężczyzny w obszarze rodziny bądź też z realizacją własnych celów.

🕵️‍♀️W ramach projektu każdy z uczestników będzie mieć możliwość wzięcia udziału w procesie coachingowym, składającym się z 5 spotkań, podczas których będzie pracować nad osiągnięciem wybranego przez siebie celu.

💁‍♂️Cel projektu

Głównym celem projektu jest wsparcie mężczyzn w osiągnięciu równowagi pomiędzy życiem prywatnym i/lub rodzinnym a zawodowym, a co za tym idzie POPRAWA JAKOŚCI RELACJI RODZINNYCH.

W szerszej perspektywie projekt ma również na celu promocję współpracy coachingowej wśród mężczyzn oraz zwiększenie społecznej świadomości czym jest coaching oraz jakie korzyści ze sobą niesie.

🦸‍♀️Specjaliści projektu

Procesy coachingowe poprowadzą dwie wspaniałe i mądre kobiety:

Magdalena Oberc

Ewa Kołecka

⏳Rekrutacja

Rekrutacja startuje dnia 20 września 2023 roku.

Prowadzona będzie na podstawie zgłoszeń e-mail, wysyłanych na adres: fundacjagonito@gmail.com

Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzyma kwestionariusz do wypełnienia.

O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń oraz wyniki sesji konsultacyjnej, trwającej ok. 15-30 minut.

Spotkania coachingowe będą odbywać się online, z częstotliwością 1 raz w tygodniu, w terminie INDYWIDUALNIE USTALONYM pomiędzy coachem i uczestnikiem projektu.

Spotkania trwają 60 minut.

Udział w projekcie jest płatny i wynosi SYMBOLICZNĄ kwotę 50 zł od pojedynczej sesji. Biorąc udział w projekcie nie tylko pomagasz sobie, ale tez wspierasz działania fundacji i pomagasz realizować jej misję.

Nie zwlekaj. Zapisz się 🙂