Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

WOLONTARIAT

Michał Materka

Specjalista ds. marketingu

Cześć, jeśli to czytasz, to miło mi Ciebie poznać! Mam na imię Michał i chciałbym przez kilka linijek tekstu opowiedzieć o sobie 🙂 
 
Na co dzień pracuję w agencji reklamowej AdVibes, gdzie zajmuję się marketingiem online. Moje zaangażowanie w to stanowisko wynika z pasji do mediów, reklamy, psychologii reklamy oraz realizowania dużych projektów, których rezultaty można dostrzec na szeroką skalę.
 
Dla Fundacji GONITO również prowadzę kampanie online, pełniąc jednocześnie rolę doradcy marketingowego w różnych obszarach.
 
Dołączyłem do zespołu pragnąc wspierać działania fundacji, wykorzystując przy tym swoją wiedzę i umiejętności, a co najważniejsze nieodpartą chęć pomagania i działania w imię wyższego celu. Wierzę, że każda godzina mojego wsparcia przyczynia się do wyniesienia fundacji na wyższy poziom i przynosi jej realne korzyści.
 
Niezależnie od powyższego misja fundacji jest bliska mojemu sercu.
 
Rodzina to nie tylko drzewo genealogiczne. To poczucie prawdziwej bliskości osób, które sprawiają, że nie czujemy się samotni, mamy komu powiedzieć „Dzień dobry”, „Dobranoc”, a po powrocie do domu możemy opowiedzieć jak nam minął dzień. 
Dlatego wychodzę z założenia, że „Rodzina to coś więcej niż geny”. 
Wierzę, że warto każdego dnia starać się dla niej być jeszcze bliżej.