Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

WOLONTARIAT

Mikołaj Furmańczak

Informatyk

Mam na imię Mikołaj. Aktualnie zajmuję się budowaniem stron internetowych. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego, po ukończeniu studiów z zakresu Sztucznej Inteligencji jestem tutaj. Odpowiedź jest prosta: uważam, że wartości rodzinne są najważniejsze.
 
Poświęcam się kilku pasjom poza moją dziedziną naukową. Poza domem, znajdziesz mnie na siłowni albo na basenie, gdzie regularnie ćwiczę. Stawiam na zdrowy tryb życia i utrzymanie kondycji fizycznej. Dodatkowo, kocham bawić się muzyką, no i oczywiście jej słuchać.
 
Ponadto, interesuję się psychologią, fascynują mnie mechanizmy ludzkiego umysłu w szczególności w relacjach międzyludzkich. W wolnym czasie eksploruję tajniki dietetyki, pogłębiając swoją wiedzę z zakresu odżywiania oraz jego wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie.
 
Wierzę, że połączenie mojego zainteresowania naukowym światem oraz troski o zdrowie psychiczne i fizyczne ludzi sprawia, że moje życie jest pełne różnorodności i pozytywnego wpływu na innych.
 
Wspieram fundację w różnych obszarach jej działania. Do moich zadań należą między innymi: wsparcie techniczne w zakresie obsługi strony internetowej, działania akcyjne realizowane przez fundację i nie tylko. Poprzez moje zainteresowania i zaangażowanie w działalność fundacji, staram się przekazywać wartości, które są mi bliskie, takie jak zdrowy styl życia, rozwijanie wiedzy, wsparcie innych ludzi i troska o dobro wspólne. A to jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujące i daje sens mojej pracy oraz codziennemu życiu.
 
Kontakt