Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

PSYCHOLOGIA

Monika Rybak

Psycholog, Hipnoterapeutka

Jestem jedną z pierwszych w Polsce hipnoterapeutek poznawczo-behawioralnych. Ukończyłam m.in. UK College Of Hypnosis and Hypnotherapy, szkołę akredytowaną przez Brytyjskie Stowarzyszenie Psychologiczne.

Wcześniej studiowałam w Polsce psychologię, a także biologię, aby jak najlepiej pomagać osobom zmagającym się z niepłodnością, bólem i chorobami przewlekłymi. Moja praca to terapia przy użyciu hipnozy, bo hipnoza pozwala nie tylko na zwiększenie skuteczności terapii psychologicznej, ale również na bezpośrednie wsparcie procesów regeneracyjnych w ciele i na wsparcie leczenia medycznego.

Na co dzień pracuję z kobietami i mężczyznami (pojedynczo oraz w parach) mierzącymi się z chorobami związanymi z niepłodnością, a także cierpiącymi z powodu żałoby po dziecku, również po poronieniu.

Prowadzę terapię zwiększającą szansę powodzenia leczenia niepłodności. Pomagam przygotować się do IVF, a także do medycznych operacji, aby zwiększyć ich szanse powodzenia. Prowadzę ponadto terapię bólu przewlekłego. W pracy wykorzystuję wiedzę w obszarze hipnozy medycznej (psychosomatycznej) zdobytą m.in. pod egidą Królewskiego Stowarzyszenia Medycznego w Londynie oraz w obszarze terapii traumy w National Institute for the Clinical Application of Behavioral Medicine.

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które zmagają się z tymi trudnościami. Zapraszam na półgodzinne bezpłatne konsultacje oraz na sesje hipnoterapii.

Zapisy przez kalendarz na stronie mojego gabinetu – https://www.mindatory.life/umow-konsultacje-lub-sesje/

Kontakt

oferta

OFERTA ODPŁATNA

konsultacje psychologiczne – 120 zł/do 90 minut
sesja hipnoterapii – 250 zł/ 60 minut
sesja hipnoterapii – 350 zł/ 90 minut

OFERTA NIEODPŁATNA

dwie pierwsze konsultacje/ do 30 minut każda