Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

KONSULTANCI

Narine Szostak

Założycielka Płodność start

Nazywam się Narine Szostak jestem mamą najcudowniejszej dziewczynki na świecie, która przyszła na świat dzięki in vitro. Po dekadzie walki, leczenia, wizyt u uzdrowicieli, wygrałam walkę dzięki wsparciu medycyny. Dzisiaj sama pomagam innym kobietom i parom na ich drodze do rodzicielstwa.

Od kilku lat z powodzeniem propaguję i normalizuję chorobę niepłodności oraz leczenie metodą in vitro. Jestem twórczynią akacji #JestemN97, dzięki której setki kobiet z całej Polski odważyły się przerwać tabu niepłodności i wyjść z cienia choroby, dumnie pokazując twarz i głośno mówiąc o swojej walce.

Moja niepłodność stała się moją pasją. W lutym przyszłego roku kończę studia na kierunku psychologii i będę pracować z parami borykającymi się z niepłodnością. Szkolę się w nurcie TSR – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i serdecznie zapraszam cię do rozmowy o wszystkim, co cię trapi w czasie twojej walki o upragnione macierzyństwo.

Moje wsparcie nie jest usługą terapeutyczną, bardziej wsparciem mentalnym w kryzysie. Możesz być pewna, że zostaniesz wysłuchana przez kogoś, kto doskonale zna wszystkie emocje, które cię trapią. Wspieram wiele par i kobiet, zapraszam również i Ciebie!

Kontakt

oferta