Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

FIZJOTERAPIA

Paulina Szydłowska

Fizjoterapeutka

„Rób to, co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować”

Nazywam się Paulina Szydłowska i jestem fizjoterapeutką. Moja praca jest jednocześnie moją pasją

Ukończyłam fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego (licencjat), oraz na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego (magister). Jestem również absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza (magister).

Własne doświadczenia skierowały moje zainteresowania w stronę fizjoterapii uroginekologicznej. Swą wiedzą i doświadczeniem pragnę pomagać kobietom borykającym się z niepłodnością, albowiem walka z tą chorobą jest wielowymiarowa i wymaga zaopiekowania również w tym obszarze.

Interesuje mnie człowiek  Swoje zainteresowania skupiam też wokół szeroko pojętej neurologii – począwszy od problemów dyskowych kręgosłupa, poprzez problemy z nerwami obwodowymi, skończywszy na udarach mózgu. Interesuję się również zmianami przeciążeniowymi i dysbalansem mięśniowym.

Obecnie pracuję na oddziale neurologicznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia, gdzie najczęstszym problemem wśród pacjentów jest ból kręgosłupa.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów, by móc jak najlepiej nieść pomoc drugiemu człowiekowi.

 

Kontakt

OFERTA

OFERTA ODPŁATNA

sesja fizjoterapeutyczna – 100 zł/ 45 – 60 minut