Specjaliści/ Oferta

Wiemy jak ważna jest, oprócz wielkiego serca i zaangażowania, pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego pracujemy z najlepszymi.

PSYCHOLOGIA

Rita Stróżyk-Torba

Pedagożka i psychoterapeutka,
specjalistka w zakresie seksuologii

Pedagożka i psychoterapeutka, specjalistka w zakresie seksuologii, terapeutka pedagogiczna i trener umiejętności społecznych. Współzałożycielka W DOBRYM KIERUNKU Centrum terapii i rozwoju – miejsca na mapie Poznania, które świadczy kompleksową pomoc psychologiczną i pedagogiczną. Wspiera dzieci, rodziców i pary, w radzeniu sobie z trudnościami oraz w rozwijaniu drzemiącego w nich potencjału.

Podstawą jej pracy jest budowanie relacji i uważność na drugiego człowieka, jego potrzeby i granice. Skupia się na kompetencjach i celach klienta. Pracuje w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, którego jest certyfikowanym terapeutą.

W pracy konsultacyjnej i terapeutycznej spotyka się z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi zarówno w gabinecie jak i na gruncie szkolnym.  Towarzyszy im w nauce nowych umiejętności w ramach pracy metodą Kids’ Skills i treningu umiejętności społecznych (TUS).

Prywatnie jest żoną i mamą 12-latki i 9-latka, którym towarzyszy w dorastaniu. W ramach koncepcji rozwoju przez całe życie, nieustannie podnosi swoje kompetencje interpersonalne i zawodowe.

Dba o równowagę podczas częstych spacerów po pobliskim lesie i podróży. Interesuje się kinematografią, głównie europejską. Jest entuzjastką alternatywnych form edukacji. Priorytetem jest dla niej rodzina.

Kontakt

oferta

OFERTA ODPŁATNA
  • konsultacje oraz psychoterapia dzieci i młodzieży – 130 zł/ do 50 minut
  • konsultacje i psychoterapia dorosłych – 130 zł/ do 50 minut
  • psychoterapia par i małżeństw – 160 zł/ do 60 minut
  • konsultacje i poradnictwo w dziedzinie seksuologii – 130 zł/ do 50 minut
  • konsultacje i poradnictwo dla rodziców – 130 zł/do 50 minut
  • terapia pedagogiczna – 130 zł/ do 50 minut
  • Trening Umiejętności Społecznych (TUS) grupa do 5 osób – 70 zł za zajęcia/ do 60 minut
OFERTA NIEODPŁATNA
  • wsparcie konsultacyjne – spotkania jednorazowe o charakterze poradnictwa pedagogicznego/ do 30 minut