“Żywiołowość świata emocjonalnego podczas poronienia czy w związku z martwym urodzeniem jest tak ogromna, że ciężko nam samym zarządzać tymi emocjami. One wówczas, bez wątpienia wiodą prym.”

Niełatwo w takim przypadku, w sposób komplementarny i należyty, określić swoją sytuację prawną, zważywszy na fakt, iż obowiązujące przepisy, przewidziane przez ustawodawcę na tę okoliczność, są rozproszone po różnych aktach prawnych.

“Twoje prawa w obliczu poronienia lub martwego urodzenia” to publikacja, która w jednym miejscu zbiera wszystkie najważniejsze prawa przysługujące kobietom mierzącym się ze stratą.

Jest to pozycja przeznaczona nie tylko dla tych, którzy doświadczają straty bądź znajdują się w kręgu osób szczególnie na nią narażonych, ale też dla wszystkich tych, którzy profesjonalnie towarzyszą parom kroczącym po tej trudnej drodze do rodzicielstwa.

Nie jest to lektura łatwa ale niezwykle ważna w dobie narastających problemów związanych z prokreacją.

Jesteśmy fundacją, która angażuje się w walkę o prawa i wsparcie dla osób doświadczających straty okołoporodowej. Jeśli ebook okaże się wartościowym źródłem informacji, a jego treść poruszy Twoje serce, zachęcamy Cię do rozważenia dowolnej wpłaty, która pomoże nam kontynuować naszą misję i działania.

Twoja hojność pozwoli nam na organizację kampanii edukacyjnych, wsparcie dla rodzin w potrzebie, prowadzenie grup wsparcia, a także na rozwijanie innych projektów, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat poronienia i jego skutków emocjonalnych oraz prawnych.

Wspólnie możemy zbudować bardziej empatyczną i wspierającą społeczność, która staje u boku tych, którzy przechodzą przez ten trudny okres.