Męska Sprawa Edycja III

Kredyty, obowiązki w domu i pracy, „deadline’y”…

Czy cięgle czujesz się spięty i martwisz się o przyszłość?

Kumulowana złość i stres może wybuchać w sposób niekontrolowany, co odczują twoi najbliżsi lub przynieść negatywne skutki dla twojego zdrowia.

Czy jesteś gotów, by wprowadzić zmiany w swoim życiu?

Live coaching to krótki proces, który pomoże Ci w uporządkowaniu swoich spraw i odzyskaniu balansu życiowego.

Już w kwietniu rusza nabór do kolejnej – trzeciej edycji projektu „Męska sprawa”, w ramach którego kilku mężczyzn będzie mogło wziąć udział w pełnym procesie coachingowym za symboliczną kwotę 50 zł za sesję.

Pełny proces coachingowy to 5 sesji.

Procesy prowadzą nasze wspaniałe specjalistki Magdalena Oberc – coaching oraz Ewa Kołecka, które znacie już z poprzednich edycji projektu ♥.

Biorąc udział w projekcie, nie tylko zadbasz o swój dobrostan, ale też wesprzesz Fundację Gonito w realizacji jej celów statutowych!

Liczba miejsc ograniczona!
Zapisz się już dzisiaj pisząc na adres fundacjagonito@gmail.com lub wypełniając formularz poniżej.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Panowie!
Jeśli chcecie mieć realny wpływ na to, jakie tematy poruszamy i jakie rozwiązania Wam proponujemy w obszarze WASZYCH potrzeb i problemów, to macie szansę! Wypełnijcie naszą krótką ankietę, która pomoże nam lepiej zrozumieć Wasze wyzwania i potrzeby. Wasz głos jest niezwykle istotny, abyśmy mogli skutecznie reprezentować wasze interesy. Wspólnie możemy wprowadzić pozytywne zmiany!

https://forms.office.com/r/Twc2tBf0hZ