Dostawa i płatność

Dostawa:

Realizujemy dostawy naszych produktów wyłącznie na terenie kraju.

Oferujemy przesyłkę Paczkomatem InPost, abyś mógł/mogła cieszyć się zamówionymi produktami jak najszybciej. Czas dostawy zależy od Twojej lokalizacji.

Standardowo staramy się wysłać paczkę w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Koszt dostawy uzależniony jest od rozmiaru paczki i naliczany według stawek określonych przez InPost, zanim więc podejmiesz decyzję o płatności, zapoznaj się z aktualnym cennikiem na stronie InPost (https://inpost.pl/cenniki)

Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie oraz informacje o statusie przesyłki. Nasz zespół monitoruje jak przebiega dostawa, abyś był/a na bieżąco z przebiegiem realizacji zamówienia.

Płatności:

W celu zapewnienia Ci wygody i bezpieczeństwa, oferujemy różnorodne metody płatności:

a) Bezpieczną płatność online z Tpay – Tpay to pełne bezpieczeństwo Twoich płatności w internecie oraz gwarancja szybkich zakupów online, za pośrednictwem zewnętrznego systemu płatności,

b) Tradycyjny przelew bankowy: Możesz dokonać płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy na rachunek bankowy 15 1090 1476 0000 0001 4961 6993. Zamówione produkty zostaną wysłane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym.

c) kartą płatniczą (np. Visa, Mastercard),

d) za pośrednictwem Blik.

Prosimy pamiętać, że zamówienie zostanie zrealizowane po potwierdzeniu płatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy lub płatności, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod fundacjagonito@gmail.com

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i zachęcamy do skorzystania z naszych usług dostawy i płatności!