WYJĄTKOWE

Projekty

W Fundacji Gonito skupiamy się na realizacji różnorodnych projektów. Zobacz co dla was przygotowaliśmy.

Męska sprawa Edycja III

💭 Czy cięgle czujesz się spięty i martwisz się o przyszłość?

💭 Czy jesteś gotów, by wprowadzić zmiany w swoim życiu?

Czytaj dalej

Usłysz siebie II – warsztaty psychologiczne dla kobiet

🌸 Podczas warsztatu przyjrzymy się temu co oznacza poczucie własnej wartości i jakie czynniki wpływają na to, jak czujemy się w relacji ze sobą.

🌸 Przyjrzymy się wspólnie temu jak nasze myśli oraz przekonania wpływają na nasze decyzje, a w efekcie na naszą pewność siebie.

Czytaj dalej

Usłysz siebie – warsztaty psychologiczne dla kobiet

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym czym właściwie jest poczucie własnej wartości?
Chciałabyś wzmocnić swoją pewność siebie, ale nie wiesz od czego zacząć?
Słyszysz “Po prostu siebie pokochaj!” ale to nie wydaje się takie proste?

Udział w spotkaniu “Usłysz siebie – warsztaty psychologiczne dla kobiet” to idealna okazja do zatrzymania się nad tymi tematami.

Czytaj dalej

Męska sprawa Edycja II

Projekt „MĘSKA SPRAWA” skierowany jest do 8 mężczyzn, którzy mierzą się lub będą mierzyć z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą partnerstwo, rodzicielstwo czy godzenie życia prywatnego z pracą.

Wyzwania te dotyczyć mogą zarówno obszaru relacji z partnerką lub dziećmi, równowagi między życiem zawodowym a życiem rodzinnym czy też perspektywy osobistej, związanej z tożsamością i rolą mężczyzny w obszarze rodziny bądź też z realizacją własnych celów.

Czytaj dalej

Droga ku ukojeniu

Projekt został stworzony z myślą o kobietach, mężczyznach, parach, które doświadczyły trudności związanych z ciążą, poronienia lub martwego urodzenia.
Inicjatywa ta została zaprojektowana tak, aby dostarczyć wsparcia emocjonalnego, informacyjnego i społecznego tym, którzy przechodzą przez trudne doświadczenia związane z okołoporodową stratą.

Czytaj dalej

“Wioski międzypokoleniowe” –
Edycja II

Projekt, którego celem jest aktywizacja seniorów, przy udziale przedstawicieli młodego pokolenia, zamieszkujących po sąsiedzku ten sam obszar miasta Poznania jakim są RATAJE. Pragniemy stworzyć między uczestnikami więzi i relacje, które przyczynią się do ich wspólnej koegzystencji również po zakończeniu projektu.

Czytaj dalej

Przypnij skrzydła drugiej mamie

Celem projektu jest stworzenie kobiecego kręgu wsparcia, w którym to kręgu znajdzie się przestrzeń do rozmów, inspiracji, rozwoju i wsparcia, dla 10 kobiet, zamieszkujących Poznań – dzielnicę Grunwald i okolice.

Czytaj dalej

Wioski Międzypokoleniowe

“Wioski Międzypokoleniowe” to projekt, w ramach którego realizowane będą zajęcia aktywizacyjne dla seniorów przy udziale przedstawicieli młodszego pokolenia tj. mam i ich dzieci

Czytaj dalej

Poznańskie mamy solidarne z Ukrainą

“Poznańskie mamy solidarne z Ukrainą”” to projekt, dedykowany mamom pochodzenia polskiego i ukraińskiego oraz ich dzieciom, a także innym członkom społeczności lokalnej, w tym seniorów, w ramach którego realizowane będą zajęcia integracyjne, podczas których mamy pochodzące z Ukrainy będą mogły nawiązać dialog z przedstawicielami społeczności lokalnej.

Czytaj dalej

Mama na rynku pracy

Mama na rynku pracy to cykl spotkań online, dla Mam, które czeka powrót na rynek pracy albo szukają swojego miejsca na wciąż zmieniającym się rynku pracy.

Czytaj dalej

Siła relacji- Badania Naukowe

Spotkania w przyjaznej atmosferze z najlepszą kawą i zabawkami w mieście  (Regularne czyli cotygodniowe spotkania grup na sali zabaw z możliwością swobodnej zabawy i swobodnego wchodzenia w kontakt dzieci z dziećmi, dzieci z dorosłymi, dorosłych z dziećmi, dorosłych z dorosłymi).

Czytaj dalej

Męska sprawa

Projekt „MĘSKA SPRAWA” skierowany jest do mężczyzn, którzy mierzą się lub będą mierzyć z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą partnerstwo oraz rodzicielstwo. 💖

Czytaj dalej